RU

Хіміки підписали з Кабміном Меморандум про підтримку галузі

17.11.2008, 14:24

Представники хімічної галузі підписали Меморандум з Кабінетом Міністрів України. Меморандум передбачає заходи щодо стимулювання внутрішнього ринку хімічної промисловості, захисту конкуренції на внутрішньому ринку від демпінгового імпорту, заходи щодо захисту трудових колективів. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Як повідомив раніше Міністр промполітики Володимир Новицький, Меморандум заздалегідь узгоджено з профільними міністерствами і відомствами. Враховані зауваження Мінагрополітики, Мінпаливенерго. Залишилося для відпрацювання декілька питань Міністерства фінансів, зокрема, щодо встановлення ціни на природний газ для хімічних підприємств, нульового ПДВ на споживання природного газу і механізму вексельного звернення при здійсненні імпортних операцій.

За словами Міністра, реалізація положень Меморандуму дасть змогу мінімізувати втрати хімічної галузі в умовах кризи, а також пом'якшити напруження в трудових колективах і регіонах.

З боку Кабінету Міністрів Меморандум підписала Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко і Міністр промполітики В.Новицький. Також Меморандум підписали представники ЗАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот", ВАТ "Концерн Стірол", ВАТ "Рівнеазот", ВАТ "Азот" м. Черкаси, ВАТ "Одеський припортовий завод", ЗАТ "Кримський титан", ВАТ "Сумихімпром", ЗАТ "Украгрохімхолдинг", ЗАТ "Росава", ВАТ "Укрпластик", ВАТ "Чернігівське хімволокно", ТОВ "Карпатнафтохім", ЗАТ "Енерготрансінвест". Крім того, Меморандум підписали представники профспілки співробітників хімічної і нафтохімічної промисловості і Спілки хіміків України.

Нагадаємо, що раніше подібний Меморандум із Кабінетом Міністрів підписали керівники металургійних підприємств.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини