RU

Керівництво МАУ написало лист Зеленському: просить кредит і списання боргів

08.12.2020, 13:25
Керівництво МАУ написало лист Зеленському: просить кредит і списання боргів - Фото
Фото: Денис Кацило/LIGA.net

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України звернулася з відкритим листом до президента Володимира Зеленського з проханням забезпечити фінансову підтримку компанії до відновлення попиту на ринку авіаперевезень. Текст листа опублікований на сайті МАУ.

"Просимо Вас, пане Президенте, доручити Кабінету міністрів негайно розробити програму дій із надання поворотної фінансової допомоги (позики або стабілізаційного кредиту) МАУ з метою виплатити заробітну плату співробітникам...доручити профільному міністерству інфраструктури України провести переговори щодо реструктуризації заборгованості перед державними підприємствами аеропорт Бориспіль і Украерорух", – йдеться в листі.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Керівництво МАУ звертає увагу, що, на відміну від інших країн, Україна не надала жодних методів підтримки галузі авіаційних перевезень.

Через карантинні обмеження, авіакомпанія здійснила на 85% менше регулярний рейсів, ніж у 2019 році.

Скорочення кількості перельотів, і, як наслідок, доходів компанії, змушує МАУ звільнити 140 пілотів. З початку пандемії авіакомпанія вже звільнила близько 1000 співробітників, йдеться в листі.

"Рішення щодо зупинення діяльності авіакомпанії приймали не її акціонери, а державні інституції, а обмеження повітряного пасажирського сполучення призвело майже до повної зупинки операційної діяльності МАУ, чого не міг передбачити жоден бізнес-план жодної авіакомпанії в світі", – аргументує МАУ своє прохання надати фінансове сприяння компанії.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини