RU

Керівництво ДПС Одеської області усунули від обов'язків

14.01.2020, 09:13
Керівництво ДПС Одеської області усунули від обов'язків - Фото
Сергій Верланов (Фото: ACC/Facebook)

Все керівництво Державної податкової служби Одеської області усунули від виконання обов'язків. Це пов'язано з викриттям в.о. начальника Головного управління у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 ст. 369 КК - "надання неправомірної вигоди посадовій особі". Про це написав голова ДПС Сергій Верланов на своїй сторінці Facebook.

Як повідомили в НАБУ, в.о. начальника Головного управління податкової служби запропонувала прокурору $25 000 щомісяця. У відповідь на це він повинен був не перешкоджати корупційній діяльності співробітників податкової.

Верланов у свою чергу доручив відсторонити від виконання обов'язків все керівництво ДПС Одеської області та ініціював внутрішнє розслідування.
"Починаю повномасштабну перевірку керівного складу центрального апарату ДПС і територіальних органів ДПС на предмет корупції та неправомірних дій щодо підприємців", - додав він.

Голова ДПС також гарантував підтримку НАБУ й іншим правоохоронцям повну співпрацю.

Міністр фінансів Оксана Маркарова також відреагувала на подію:

"Хоча всіх кандидатів на в.о. до моменту проведення конкурсів перевіряли запитами практично у всіх правоохоронних органах, очевидно, що з цієї історії треба зробити негайні висновки і щодо роботи внутрішніх служб ДПС і щодо майбутніх конкурсів, які от-от розпочнуться на вже постійних регіональних керівників ДПС відразу після прийняття ЗП про єдину юрособу в ДПС", - написала вона.

Читайте російською: Руководство ГНС Одесской области отстранили от обязанностей

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини