RU

Казахстан зацікавився українською бронетехнікою

03.05.2012, 14:56
Казахстан зацікавився українською бронетехнікою - Фото
Фото: morozov.com.ua
Як повідомляє Інтерфакс-Україна, угоду про спільне виробництво БТР-4 підписали держконцерн Укроборонпром та АТ НК Казахстан Інжиніринг в четвер в ході  міжнародної виставки озброєнь KADEX-2012, яка проходить в Астані.

Реалізація проекту розглядається сторонами як новий етап розпочатого в 2010 році двостороннього співробітництва у сфері спільного капітального ремонту казахської важкої бронетехніки на потужностях бронетанкового ремонтного заводу АТ Семей Інжиніринг (Семей, Казахстан).

В рамках проекту по спільній збірці БТР-4 українська сторона забезпечить постачання технологічних ліній і комплектуючих для спільного виробництва, а також навчання персоналу.

Як повідомив за підсумками підписання документа голова Укроборонпрому Дмитро Перегудов, вартість нової програми співпраці оцінюється в близько $150 млн. "Всього буде вироблено 100 машин, 10 з них - в поточному році, а 90 - в наступному. Загальна сума угоди - близько $150 млн.", - сказав він.

БТР-4 призначений для транспортування особового складу мотострілкових підрозділів і їх вогневої підтримки в бою. БТР використовується для оснащення підрозділів здатних вести бойові дії в різних умовах, у тому числі в умовах застосування противником зброї масового ураження. БТР може бути базовою машиною для оснащення спеціальних сил швидкого реагування і морської піхоти. БТР може виконувати поставлені завдання як удень, так і вночі, в різних кліматичних умовах, на дорогах з різним покриттям і в умовах повного бездоріжжя. Діапазон робочих температур навколишнього повітря від -40 до +55°С.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини