RU

Катарська компанія хоче купити шість ВЕС і СЕС у бізнесмена Хмельницького

22.01.2021, 12:04
Катарська компанія хоче купити шість ВЕС і СЕС у бізнесмена Хмельницького - Фото
СЕС "Порт-Солар" (Фото: UFuture)

Nebras Power Investment Management (входить до катарської групи Nebras) планує купити частку в статутному капіталі шести компаній-операторів ВЕС і СЕС у компанії UDP Renewables Василя Хмельницького. Відповідну заявку компанія подала до Антимонопольного комітету України.

Компанія хоче купити понад 50% ТОВ "Фрі-Енерджи Генічеськ", ТОВ "Скіфія Солар-1", ТОВ "Скіфія Солар-2" і ТОВ "Порт-Солар". Також компанія хоче купити частку в 50% у ТОВ "Волинь Вест Вінд-1" і ТОВ "Волинь Вест Вінд-2".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Рішення АМКУ ще не опубліковано.

Ці електростанції входять до структури компанії з виробництва відновлюваної енергії UPD Renewables. Вона входить до портфеля активів холдингу UFuture, який заснував Василь Хмельницький.

Nebras Power заснована в 2014 році в Катарі. Компанія розвиває проєкти в семи країнах і інвестує в енергосектор.

UFuture займається проєктами в галузі нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється в $500 млн, а загальна капіталізація бізнесів, в які вона інвестувала, становить майже $1 млрд.
  • У березні 2019 року компанія Nebras Power обговорювала можливість інвестицій в Україну.
  • 22 грудня АМКУ схвалив купівлю Nebras Power Investment Management частки в Сан Павер Первомайськ (Первомайська СЕС) і компанії Терслав (Терславська СЕС) у компанії UDP Renewables.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини