Kasta.ua та ПриватБанк впроваджують сервіс “Оплата частинами” p

02.07.2019, 10:30
Kasta.ua та ПриватБанк впроваджують сервіс “Оплата частинами”  - Фото

На правах реклами

Онлайн-гіпермаркет Kasta - лідер з продажів у категорії «Одяг та взуття» в Україні. У 2018 році компанія вийшла на новий етап розвитку та змінила бізнес модель, додавши до акційних розпродажів постійний асортимент і нові категорії товарів. Трансформація Kasta  - результат продуктивної роботи над покращенням клієнтського досвіду, активного розвитку логістичної та промислової інфраструктури, а також впровадження нових сервісів. Наразі Kasta це не просто платформа для онлайн-шопінгу, а ціла екосистема, яка призначена надавати найякісніший сервіс та найширший вибір товарів в українському e-commerce сегменті.

Варто зазначити, що важливою складовою трансформації стало коригування ринкової стратегії Kasta, а саме зміщення акценту з Fashion на більш ємне поняття - Lifestyle (товари для комфортного стилю життя). Запуск категорії «Споживча електроніка» у 2019 році став ключовим етапом  продуктового наповнення платформи і новим викликом для команди на ринку.

Досвід співпраці з командою ПриватБанку під час впровадження сервісу KastaID переріс у новий масштабний проект. В рамках запуску категорії “Споживча електроніка” почала діяти послуга “Оплата частинами” від ПриватБанку. Цим сервісом можуть скористатись усі клієнти онлайн-платформи, які мають платіжну картку ПриватБанку та відповідають встановленим критеріям. Продукт дуже корисний - він дає можливість придбати будь-який товар з певних категорій без переплат та сплачувати за нього рівними частинами протягом визначеного в договорі терміну. Найголовніше те, що процес оформлення простий, вся процедура займає лише кілька хвилин.

“Таким чином, ми дамо кожному споживачеві в Україні доступ до мільйона артикулів товарів за цінами, які зараз недоступні в регіонах країни.”, - коментує подію генеральний директор Kasta, Андрій Логвін.

Зараз на сайті Kasta послуга діє у категоріях “Побутова техніка”, “Смартфони і гаджети”, “Ноутбуки, ПК та офіс”, “ТВ, аудіо та відео”, “Авто та електротранспорт” за умови придбання товару вартістю від 300 гривень.

Все, що потрібно для використання цього простого та швидкого способу кредитування - картка ПриватБанку з активною кредитною лінією (“Універсальна чи “Gold”), або одна з карток для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite). Далі ви обираєте товар на Kasta і в момент оформлення замовлення з вашого кредитного ліміту списується тільки перший платіж. Наступні платежі відбуватимуться у цей же день щомісячно, до повної сплати вартості. Розстрочка може бути оформлена на термін від 3 до 24 місяців. Розраховується за допомогою кредитного калькулятору ПриватБанку.

Оформлення сервісу “Оплата частинами” відбувається без окремих відсотків і нарахувань, а також не потребує підписання додаткових документів. Обирайте, сплачуйте перший внесок карткою та отримуйте бажаний товар вже за кілька днів.

Все тепер ще швидше і комфортніше завдяки Kasta і ПриватБанку!

 

Станислав Погорилов
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников