RU

Каськів знайшов бажаючих вкласти 40 млн.грн. в комп'ютеризацію

22.03.2013, 14:10
Каськів знайшов бажаючих вкласти 40 млн.грн. в комп'ютеризацію  - Фото
Владислав Каськів
На розвиток освітньої частини національного проекту Відкритий світ, який передбачає за три роки забезпечити 20 тисяч шкіл комп'ютерами, передбачено 70 млн.грн., з яких 40 млн.грн. - інвестиції, а 30 млн.грн. - кошти з держбюджету. Про це сьогодні під час презентації проекту повідомив голова Держінвестпроекту Владислав Каськів.

"Компанії, які подали заявку на участь в конкурсі з розробки управління науковими компонентами, задекларували намір за власними інвестиціям в проекті на суму 40 млн.грн. Це одна з умов конкурсу. Ми очікуємо, що з боку держави буде вкладено близько 30 млн.грн .", - повідомив Каськів.

Таким чином, за словами голови Держінвестпроекту, на розвиток освітньої частини проекту протягом трьох років буде інвестовано близько 70 млн.грн. "Це те, що нам відомо на сьогодні. Ми очікуємо, що ця сума кратно виросте в процесі реалізації проекту", - зазначив він.

Як повідомив Каськів, програму будуть реалізувати 14 ІТ-компаній, серед яких: АТ Ситроникс Україна, ТОВ Енглер, ТОВ БМС Техно і підприємства Сервіс УСИ.

За словами Каськіва, перший тестовий етап проекту, який стартує цієї весни, передбачає оснащення персональними комп'ютерами сьомих класів у 54-х середніх школах України. Другий етап починається 1 вересня, який охоплює 2000 середніх шкіл по Україні і буде поширюватися на 5-9 класи. За підсумками реалізації проекту, комп'ютерами повинні бути забезпечені 5 млн. школярів в 105 класах середніх шкіл.

Досьє на Владислава Каськіва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини