RU

Каськів скаржиться на брак грошей для нацпроектів

11.05.2012, 15:15
Каськів скаржиться на брак грошей для нацпроектів - Фото
Владислав Каськів
Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів заявив, що на 2012 рік Держагентству виділяється мінімальне бюджетне фінансування. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

"На жаль, у нас дуже обмежені можливості бюджетного фінансування в 2012 році", - зазначив Каськів, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Голова відомства розповів, що передбачені витрати з держбюджету в розмірі 360 млн.грн. на будівництво перинатальних центрів, а крім того, тільки на іміджеву складову і адміністративні потреби держагентства. "Тут є певна проблема. Оскільки національним планом дій на 2012 рік передбачена розробка низки ТЕО, а у нас поки немає таких ресурсів, і є питання, як виконати цю частину плану. Крім того, важливо, що у нас є зобов'язання перед контрагентами, які ми не знаємо як вирішити, але зараз над цим працюємо", - сказав Каськів.

Він уточнив, що в прикінцевих положеннях закону про держбюджет на 2012 рік є стаття, яка зобов'язує передбачити фінансування держагентства в розмірі 1,4 млрд.грн. "Але вона поки не матеріалізована", - додав він.

У той же час, відповідно до представленого сьогодні річного звіту держагентства за 2011 рік, витрати з держбюджету на його діяльність в минулому році становили 1 млрд. 158 млн. 894 тис.грн.

Нагадаємо, раніше Каськів обіцяв, що до кінця року Україна виконає запланований план залучення інвестицій в розмірі $7,5 млрд.

Досьє на Владислава Каськіва 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини