RU

Відомство Каськіва продовжить прискорювати "швидкі"

15.01.2013, 16:56
Відомство Каськіва продовжить прискорювати
411f6f8c2b4153f099b241c0da4b531b.jpg
У 2013 році в рамках реалізації національного проекту Вчасна допомога у 18 регіонах України будуть створені оперативно-диспетчерські центри для координації роботи служби екстреної медичної допомоги. Про це розповів сьогодні журналістам на прес-конференції керівник проекту Олексій Навроцький.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Навроцький зауважив, що в цілому вартість проекту оцінюється в 400 млн.грн. У 2012 році вже було освоєно 36,5 млн.грн. на проектування системи.

За словами Навроцького, в 2013-му році має розпочатися впровадження другого етапу проекту - створення центрів даних і підключення до них 18 створених регіональних оперативно-диспетчерських центрів. Він уточнив, що на це планується витратити 300 млн.грн.

Навроцький додав, що в 2014 році планується ввести ще шість оперативно-диспетчерських центрів. Він підкреслив, що результатом впровадження проекту має стати поліпшення медичного обслуговування населення - так, час прибуття автомобіля швидкої допомоги на місце виклику повинно складати до 10-ти хвилин в межах міст та до 20 хвилин - у сільській місцевості.

За результатами проведених тендерів, розробкою проекту займається компанія Avaya, а виконанням технічних робіт з впровадження проекту - ЗАТ Науково-виробнича компанія RISK

Проект Своєчасна допомога передбачає створення єдиних регіональних оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій для скорочення часу прибуття карет швидкої допомоги.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини