RU

Каськів привезе з Піднебесної чотири меморандуми

22.10.2012, 14:18
Каськів привезе з Піднебесної чотири меморандуми - Фото
Владислав Каськів
Чотири меморандуми про взаєморозуміння між Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України та чотирма китайськими промисловими структурами підписані 19 жовтня в Пекіні в рамках роуд-шоу "Україна: найкращі інвестиційні можливості".

Як повідомляє прес-служба Держінвестпроекту, зокрема, двосторонні документи підписані між Держагентством і Пекінською інженерно-будівельною компанією, Китайською корпорацією інженерного машинобудування, Китайською міжнародною машинобудівною корпорацією та Китайською комунікаційної будівельною компанією. З української сторони підписи під документами поставив голова Держагентства Владислав Каськів.

Голова Держагентства підкреслив, що півтора роки тому сторони починали з таких же документів за проектом "Повітряний експрес", який зараз вже знаходиться на стадії технічної реалізації. Цей проект сторони вважають пілотним. "У нас вже є досвід, ми цю дорогу вже пройшли. Ми повинні були зробити перший крок, відкрити ворота до співпраці."Повітряний експрес" повезе вагони з наступними проектами", - упевнений Каськів.

Нагадаємо, в рамках програми економічних реформ президент Віктор Янукович оголосив про реалізацію низки інвестпроектів, яким надано статус національних. Це, зокрема, "Відкритий світ" (обладнання шкіл інтернет-зв'язком нового покоління), "Повітряний експрес" (будівництво наземної лінії метро "аеропорт Бориспіль - Київ"), "Чисте місто" (будівництво заводів з утилізації сміття), "LNG -термінал "(будівництво на Чорноморському узбережжі терміналу з розвантаження танкерів із зрідженим природним газом). Також статус національних отримали проекти "Олімпійська надія-2022", "Зелені ринки", "Технополіс" та "ІнтерМедікалЕкоСіті".

Досьє на Владислава Каськіва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини