RU

Каськів почав готувати Інвестиційний кодекс України

09.04.2012, 10:46
Каськів почав готувати Інвестиційний кодекс України - Фото
Владислав Каськів залучить до розробки Інвестиційного кодексу експертів міжнародного рівня
Робоча група комітету з економічних реформ "Впровадження Національних проектів та інвестиції" прийняла рішення про підготовку Інвестиційного кодексу, який передбачає створення чіткої та прозорої системи законодавства в сфері інвестування. Про це сказав на плановому засіданні робочої групи голова Держінвестпроекта Владислав Каськів.

"Ми виступили з ініціативою кодифікації всієї системи законодавства, що стосується інвестицій. На сьогодні існують десятки різних актів законодавчих, нормативно-правових, що регулюють цю сферу. І у вигляді галузевих законів і у вигляді фрагментарних рішень в різних кодексах. Провівши попередній аналіз, систематизувавши все це, ми вважаємо, що прийшов час почати роботу за участю міжнародних експертів, враховуючи кращу світову практику. Цей процес буде координуватися агентством", - зазначив Каськів, якого цитує прес-служба Держінвестпроекта.

Каськів підкреслив, що до розробки Інвестиційного кодексу будуть залучатися експерти міжнародного рівня. "Ми прагнемо сформувати якісний продукт, щодо якого ні у кого не буде ніяких питань. Тому плануємо залучити до цієї роботи кращих експертів, які є в нашому суспільстві, кращих зарубіжних фахівців з урахуванням кращих світових практик", - запевнив голова відомства.

Нагадаємо, раніше в Держінвестпроекті заявляли, що в 2012 році Україна залучить не менше $10 млрд. прямих іноземних інвестицій, порівняно з $7,5 млрд. у минулому році.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини