RU

Каськів отримав догану за скандал з LNG терміналом

15.01.2013, 09:27
Каськів отримав догану за скандал з LNG терміналом - Фото
Фото: azarov.ua
Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів отримав догану за скандал навколо підписання угоди на будівництво LNG терміналу.

Як повідомляє прес-служба відомства, 14 січня було прийнято рішення уряду за підсумками службового розслідування щодо угоди по LNG-терміналу.

"Рішення уряду дозволить успішно завершити Нацпроект LNG термінал. Моя "догана"- це ціна, завдяки якій усі українські дізналися, що цей проект є спасінням України в її боротьбі за незалежність. Зараз проект має колосальну популярність і підтримку в суспільстві. Я б ще довго не зміг цього добитися через роз'яснювальну компанію. Інформую, що ми провели внутрішнє розслідування в команді, яка безпосередньо відповідає за реалізацію проекту. За результатами розслідування будуть вжиті дисциплінарні та кадрові рішення", - зазначив Каськів.

"Зараз я чекаю нової потужної хвилі дискредитації за допомогою замовних повідомлень і провокацій", - додав він.

Щодо подальшої долі проекту LNG-терміналу Каськів висловився оптимістично. "Його реалізація вже пройшла точку неповернення. А президент зняв інтригу, коли сказав, що проект буде реалізований за будь-яких обставин. Головні події за проектом відбудуться в три наступні тижні. Зараз ми опрацьовуємо понад 12 різних угод з реалізації проекту", - повідомив він.

Нагадаємо, вчора перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов заявив, що Кабінет міністрів ухвалив рішення глибше розібратися з обставинами підписання договору з іспанською компанією Gas Natural Fenosa в рамках будівництва LNG-терміналу в Одеській області.

Раніше в коментарі кореспонденту  ЛІГАБізнесІнформ голова Держінвестпроекту заявив, що готовий до будь-якого рішення комісії, яка розслідувала обставини підписання договору з іспанською компанією.

Як відомо, Держінвестпроект 26 листопада 2012 року підписав угоду про співпрацю з іспанською Gas Natural Fenosa в рамках будівництва LNG-терміналу в Одеській області. З іспанської сторони документ підписав Джорді Сарда Бонвехі, який раніше також фігурував у якості представника компанії Enegas (Іспанія), нібито зацікавленої в інвестуванні в український LNG-термінал.

Однак компанії Gas Natural Fenosa і Enegas заявили, що жодних документів не підписували, а Джорді Сарда Бонвехі не є їх представником. Іспанські компанії також додали, що не розглядають питання участі в консорціумі з будівництва LNG-терміналу в Україні.

Як пояснив куратор Національного проекту LNG-термінал Віталій Дем'янюк, Джорді Сарда Бонвехі є професійним комерційним представником, працює в інтересах багатьох іспанських компаній.

У свою чергу, об'єднана опозиція Батьківщина вимагає притягнути до відповідальності президента Віктора Януковича, прем'єр-міністра Миколу Азарова й голову Держінвестпроекту Владислава Каськіва за угоду по співпраці в рамках будівництва LNG-терміналу з "невідомим іспанським інвестором".

Пізніше Держінвестпроект оголосив про плани по залученню APCO Worldwide за $330 тис. (без ПДВ) після виникнення скандалу навколо підписання угоди про співпрацю в рамках будівництва LNG-терміналу. Але потім було вирішено відмовитися від послуг цієї компанії.

Досьє на Владислава Каськіва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини