RU

Каськів їде в Азію рекламувати проекти Януковича

17.10.2012, 15:10
Каськів їде в Азію рекламувати проекти Януковича - Фото
Владислав Каськів
Азіатський етап роуд-шоу інвестиційного потенціалу України, протягом якого будуть представлені вісім національних проектів, стартує 19 жовтня. Про це повідомив голова Госінвестпроекта Владислав Каськів.

"Ми покладаємо великі надії на азіатський тур роуд-шоу, який розпочнеться вже в цю п'ятницю. Презентації національних проектів відбудуться в Китаї, Кореї та Сінгапурі", - зазначив Каськів, якого цитує прес-служба відомства.

Всього азіатським потенційним інвесторам будуть представлені вісім національних проектів. Серед них - LNG термінал, Теплий дім - підвищення енергоефективності та зниження енергоспоживання житлових будівель, Чисте місто - сучасні комплекси з переробки твердих побутових відходів, Міська кільцева автомобільна дорога навколо м. Києва, Технополіс - створення інфраструктури розвитку інноваційної діяльності та високих технологій, Індустріальні парки - побудова десяти пілотних промислових зон у різних регіонах України, Зелені ринки - створення мережі сільськогосподарських ринків, ІнтерМедікалЕкоСіті - проект розвитку спортивної та туристичної інфраструктури.

Крім того, як зазначив Каськів, заплановані презентації інвестиційних можливостей регіональних центрів держави за участю представників областей України.

Голова Держінвестпроекту також підкреслив, що азіатське турне передбачає укладення партнерських угод з місцевими компаніями.

Презентації інвестиційного потенціалу та Національних проектів України в країнах Азії пройдуть в Пекіні - 19 жовтня, Сеулі - 22 жовтня, Сінгапурі - 24 жовтня.

Як повідомлялося раніше, починаючи з 26 вересня 2012 Держінвестпроект проводить роуд-шоу національних проектів України в 15 фінансових та економічних центрах світу.

Нагадаємо, що європейська частина роуд-шоу вже відбулася в 5 країнах: 26 вересня в Парижі, 28 вересня у Мюнхені, 1 жовтня у Варшаві, 2 жовтня в Москві, 3 жовтня в Римі (Італія).

Досьє на Владислава Каськіва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини