RU

Каськів дав на створення сайту мільйон

13.12.2012, 13:29
Каськів дав на створення сайту мільйон - Фото
e7eb54ed087d3b42ac9cefeab616ce5a.jpg
Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України 29 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ АМІ на послуги зі створення і підтримки функціонування інтерактивного веб-порталу вартістю 966 тис.грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші  з посиланням на Вісник державних закупівель.

Як зазначено в технічній документації, сайт створюють для потенційних інвесторів. Це транснаціональні корпорації, представники вітчизняних і зарубіжних ділових кіл, топ-менеджери, дипломати, економісти, фінансисти, приватні підприємці, науковці, представники урядових структур.

На сайті будуть розміщені інтегрована база даних інвестиційних проектів, національних проектів, огляд інвестиційних секторів і регіонів, також передбачені юридичний блок, стрічка новин, анонсів та публікацій

Спочатку сайт буде двомовний англо-український, з можливістю в перспективі додавати інші мови.

Нагадаємо, що у Державного агентства вже є два сайти - власний офіційний сайт (http://www.ukrproject.gov.ua/) та інвестиційний портал InvestUkraine (http://investukraine.com). У технічній документації нового сайту сказано, що він повинен "координувати роботу всіх онлайн-активів об'єднавши їх навколо завдань і місії".

Новий веб-портал повинні зробити за кошти держбюджету "в будь-якому випадку не пізніше 25 грудня 2012 р."

Донецьке ТОВ АМІ зі статутним капіталом 40 тис.грн. заснований жителем Дружківки Анатолієм Нозік. Фірма почала вигравати тендери в системі Державної податкової служби у 2011 році - після призначення головою ДПС Олександра Клименка, який до цього очолював ДПА в Донецькій області. За останні чотири роки АМІ виграло тендери на загальну суму 109 670 000 грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини