RU

Каськів дізнався висновки перевірки щодо LNG-терміналу

09.01.2013, 16:36
Каськів дізнався висновки перевірки щодо LNG-терміналу - Фото
Владислав Каськів
Голова Держінвестпроекту Владислав Каськів  готовий до будь-якого рішення комісії, яка розслідувала обставини підписання договору з іспанською Gas Natural Fenosa в рамках будівництва LNG-терміналу в Одеській області. Про це він заявив в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

Каськів повідомив, що вже ознайомився з проектом рішення комісії, але до його розгляду на засіданні Кабінету міністрів не хоче його коментувати.

На уточнююче питання, чи можлива його відставка за результатами розслідування, Каськів запевнив, що готовий до будь-якого рішення. "Будь-яке рішення - воно буде на краще, чи не так?" - сказав він.

Відзначимо, що зустріти Каськіва вдалося, коли він виходив з будівлі Адміністрації президента України, але з якою метою він був на Банковій, Каськів не прокоментував.

Нагадаємо, як повідомив сьогодні міністр енергетики і вугільної промисловості України  Едуард Ставицький рішення комісії щодо перевірки обставин підписання угоди про співпрацю з іспанською Gas Natural Fenosa в рамках будівництва LNG-терміналу в Одеській області вже є і воно "досить суворе". За словами міністра рішення буде розглянуто на наступному засіданні уряду.

Як відомо, Держінвестпроект 26 листопада 2012 року підписав угоду про співпрацю з іспанською Gas Natural Fenosa в рамках будівництва LNG-терміналу в Одеській області. З іспанської сторони документ підписав Джорді Сарда Бонвехі, який раніше також фігурував у якості представника компанії Enegas (Іспанія), нібито зацікавленої в інвестуванні в український LNG-термінал.

Однак компанії Gas Natural Fenosa і Enegas заявили, що жодних документів не підписували, а Джорді Сарда Бонвехі не є їх представником. Іспанські компанії також додали, що не розглядають питання участі в консорціумі з будівництва LNG-терміналу в Україні.

Як пояснив куратор Національного проекту LNG-термінал Віталій Дем'янюк, Джорді Сарда Бонвехі є професійним комерційним представником, працює в інтересах багатьох іспанських компаній.

У свою чергу, об'єднана опозиція Батьківщина вимагає притягнути до відповідальності президента Віктора Януковича, прем'єр-міністра Миколу Азарова й голову Держінвестпроекту Владислава Каськіва за угоду щодо співпраці в рамках будівництва LNG-терміналу з "невідомим іспанським інвестором".

Пізніше Держінвестпроект оголосив про плани із залучення APCO Worldwide за $330 тис. (без ПДВ) після виникнення скандалу навколо підписання угоди про співпрацю в рамках будівництва LNG-терміналу. Але потім було вирішено відмовитися від послуг цієї компанії.

Досьє на Владислава Каськіва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини