Каськів працюватиме в комітеті Януковича

04.08.2010, 15:56

Народний депутат від НУНС, лідер "Пори" Владислав Каськів очолив робочу групу Комітету економічних реформ щодо національних проектів. Про це стало відомо сьо

Народний депутат від НУНС, лідер "Пори" Владислав Каськів очолив робочу групу Комітету економічних реформ щодо національних проектів. Про це стало відомо сьогодні після зустрічі В.Каськіва з Президентом України Віктором Януковичем у Криму.

Як повідомляє прес-служба глави держави, під час зустрічі В.Каськів доповів Президенту про пропозиції щодо реалізації в Україні великих національних проектів в контексті тих реформ, які зараз здійснюються в державі.

У свою чергу, В.Янукович наголосив, що хоче почути вже напрацьовані пропозиції і першочергові завдання, які необхідно вирішувати.

Після завершення зустрічі керівник робочої групи повідомив, що на сьогодні можна говорити про фактичний початок фази практичної реалізації реформ на базі національних проектів.

"Думаю, в Україні не має бути критиків такого підходу.., тільки така модель діяльності сьогодні може забезпечити нам прорив в окремих напрямах розвитку економіки і ввести нові стандарти і в державному управлінні - це проектний менеджмент, і в підходах до роботи з нашими зовнішніми партнерами - міжнародними організаціями, іноземними інвесторами. Це те, чого країна чекала 20 років", - наголосив В.Каськів.

Владислав Каськів: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами