RU

Каськів працюватиме в комітеті Януковича

04.08.2010, 15:56

Народний депутат від НУНС, лідер "Пори" Владислав Каськів очолив робочу групу Комітету економічних реформ щодо національних проектів. Про це стало відомо сьогодні після зустрічі В.Каськіва з Президентом України Віктором Януковичем у Криму.

Як повідомляє прес-служба глави держави, під час зустрічі В.Каськів доповів Президенту про пропозиції щодо реалізації в Україні великих національних проектів в контексті тих реформ, які зараз здійснюються в державі.

У свою чергу, В.Янукович наголосив, що хоче почути вже напрацьовані пропозиції і першочергові завдання, які необхідно вирішувати.

Після завершення зустрічі керівник робочої групи повідомив, що на сьогодні можна говорити про фактичний початок фази практичної реалізації реформ на базі національних проектів.

"Думаю, в Україні не має бути критиків такого підходу.., тільки така модель діяльності сьогодні може забезпечити нам прорив в окремих напрямах розвитку економіки і ввести нові стандарти і в державному управлінні - це проектний менеджмент, і в підходах до роботи з нашими зовнішніми партнерами - міжнародними організаціями, іноземними інвесторами. Це те, чого країна чекала 20 років", - наголосив В.Каськів.

Владислав Каськів: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини