RU

Карантинні виплати на дітей ФОПів відновили

25.11.2020, 15:39
Карантинні виплати на дітей ФОПів відновили - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

Кабінет міністрів відновив програму виплат на дітей фізичних осіб-підприємців. Виплати відновлені для першої і другої групи платників єдиного податку в листопаді-грудні 2020 року. Постанову прийнято під час засідання уряду 25 листопада.

Програму відновили на період – з 1 листопада до 31 грудня 2020 року.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"З огляду на введення в Україні карантину вихідного дня і в зв'язку з цим необхідності державної підтримки фізичних осіб–підприємців, в сім'ях яких виховуються діти, доцільно відновити на період з 01.11.2020 по 31.12.2020 виплату допомоги на дітей особам, які отримували допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та відносяться до першої та другої групи платників єдиного податку", – йдеться в документі.

Читайте також: Як фізособі-підприємцю отримати гроші на дітей до 10 років

Згідно з постановою, особам, які в травні–серпні 2020 року одержували допомогу, виплата такої допомоги буде продовжена в грудні 2020 року за листопад-грудень 2020 року без подачі нової заяви і необхідних документів.

Допомога на дітей особам, які звернуться за її призначенням вперше із заявою та необхідними документами, які повинні бути подані до 15 грудня 2020 року, призначається і виплачується в листопаді-грудні 2020 року.

  • У квітні Кабмін ввів додаткові виплати на період карантину для фізичних осіб-підприємців. Виплати надавалися на кожну дитину до 10 річного віку в розмірі прожиткового мінімуму для дітей до 6-ти років – 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 гривень).
  • З 1 вересня 2020 року було завершено програму підтримки в умовах жорстких карантинних обмежень фізичних осіб-підприємців, в сім'ях яких виховуються діти.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини