RU

Карантин і віддалена робота принесли Microsoft мільярди: звіт

27.01.2021, 10:43
Карантин і віддалена робота принесли Microsoft мільярди: звіт - Фото
Фото: depositphotos.com

Дохід техногіганта Microsoft склав $43,1 млрд в другому кварталі фіскального 2020 року і виріс на 17% порівняно з аналогічним періодом 2019 року. Активне фінансове зростання пов'язане з розвитком хмарного сервісу Azure в епоху віддаленої роботи та навчання, повідомляє пресслужба Microsoft.

Дохід компанії виявився на $3 млрд більше, ніж очікували аналітики Refinitiv. Чистий прибуток компанії склав $15,5 млрд (+33%).

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Перехід на віддалену роботу через COVID-19 прискорив перехід підприємств на хмарні обчислення. Це сприяло зростанню сервісів Microsoft, Amazon.com  і Google Cloud від Alphabet Inc, відзначає Reuters.

Дохід всього бізнес-сегмента інтелектуальної хмари Microsoft – включає хмару Azure, серверні продукти Windows Server, GitHub і корпоративні сервіси –  склала $14,6 млрд (+23%). Дохід тільки від хмари Azure виріс на 50% замість прогнозованих 42%.

"Зростаючий попит на наші диференційовані пропозиції привів до збільшення доходів від комерційних хмарних обчислень. Ми продовжуємо отримувати вигоду від наших інвестицій в стратегічні, швидкорослі області", – заявила Емі Худ, виконавчий віцепрезидент і головний фінансовий директор Microsoft.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини