RU

Канадська Vermilion відмовилася від проєктів з Нафтогазом

27.11.2020, 15:22
Канадська Vermilion відмовилася від проєктів з Нафтогазом - Фото
Фото: пресслужба Укргазвидобування

Канадська компанія Vermilion Energy вирішила відмовитися від участі в спільних з групою  Нафтогаз проєктах щодо освоєння Балаклійської та Іванівської нафтогазоносних ділянок. Причина відмови  – падіння цін на газ і нафту, пандемія коронавірусу й глобальний економічний спад, повідомляє пресслужба АТ "Укргазвидобування".

"Не дивлячись на те, що Vermilion Energy вирішила не продовжувати переговори про підписання УРП, ми сподіваємося, це не відіб'ється негативно на планах Нафтогазу з розробки ділянок відповідно до угод", – зазначив Дженсон Тан, віцепрезидент з розвитку бізнесу Vermilion.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У УГВ відзначили, що Кабмін може укласти угоди з Нафтогазом без участі Vermilion Energy. Група Нафтогаз (АТ "Укргазвидобування") передала на остаточне узгодження спеціальній Міжвідомчій комісії проєкти угод на розподіл продукції (УРП) за чотирма нафтогазовими ділянками – Балаклійською, Іванівською, Бузовською і Берестянською.

Нафтогаз взяв зобов'язання в перші п'ять років провести 3D сейсмічну розвідку на площі 1550 кв км і пробурити 12 розвідувальних свердловин. Загальний обсяг інвестицій повинен скласти 3,6 млрд грн.

  • Польська нафтогазова компанія PGNiG підписала інвестиційну угоду з Групою компаній Енергетичні ресурси України про спільний проєкт розвідки та видобутку природного газу в Україні.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини