RU

Калетник: Пенсійну реформу потрібно скасовувати

28.12.2012, 11:22
Калетник: Пенсійну реформу потрібно скасовувати - Фото
Ігор Калетник
Екс-голова Держмитслужби Ігор Калетник вважає, що пенсійну реформу потрібно скасовувати. Про це він сказав в інтерв'ю Комсомольській правді в Україні.

"Відповідну законодавчу ініціативу ми (представники Компартії, - ред.) вже внесли в парламент. І вважаю, що депутатам слід проголосувати за скасування пенсійної реформи. Адже українці проти підвищення пенсійного віку. Тим більше що ці "нововведення" позитивно не відобразилися на надходженнях до державного бюджету, зокрема в Пенсійний фонд ", - зазначив Калетник.

Нагадаємо, що опозиція також вимагає скасувати пенсійну реформу. Відповідний законопроект зареєстрований у парламенті.

Відзначимо, що Закон про пенсійну реформу в Україні був прийнятий парламентом у липні 2011 року. Президент України Віктор Янукович підписав його 12 вересня.

Закон набув чинності з 1 жовтня 2011 року. Він припускає, зокрема, поетапне збільшення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років і збільшення страхового стажу на 10 років для чоловіків і жінок.

Головний автор пенсійної реформи екс-віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявляв, що скорочення дефіциту Пенсійного фонду України відбудеться вже найближчим часом. Всупереч очікуванням, бюджетні дотації в 2013 році виростуть на 18,7 млрд.грн. - до 83,2 млрд.грн. Опозиція заявляє, що дефіцит ПФ виявиться на 42% більше, ніж минулорічний.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини