RU

Калетник обіцяє повну митну підтримку легальному бізнесу

06.04.2012, 13:13
Калетник обіцяє повну митну підтримку легальному бізнесу - Фото
Ігор Калетник
Легальний бізнес буде мати повну підтримку митних органів. Про це заявив голова Держмитслужби України Ігор Калетник на зустрічі з надзвичайним і повноважним послом Чеської Республіки в Україні Іваном Почухом.

"Легальний бізнес буде мати повну підтримку митних органів. Адже саме завдяки створенню умов рівної конкуренції, перекриття каналів "сірої" і "чорної" контрабанди митниця сприяє тому, щоб офіційні імпортери могли стабільно працювати", - сказав Калетник, якого цитує прес-служба Держмитслужби .

Під час зустрічі сторони відзначили, що товарообіг України з Чехією склав в минулому році більше $2 млрд. "Проте наші країни мають ще багато можливостей для того, щоб розширювати економічне співробітництво. Адже загальний товарообіг України за перший квартал 2012 року - $34,4 млрд. І стабільно зростає. При цьому експорт збільшився на 5%, в той час як імпорт - на 0,4%. І це свідчить про пожвавлення внутрішнього ринку й посилення позицій вітчизняного виробника", - підкреслив Калетник.

У свою чергу посол підтримав ініціативу Держмитслужби щодо зустрічі в розширеному складі з представниками чеського бізнесу.

"Зустріч була дуже конструктивною. Спрощення митних процедур та прискорення перетину кордону, а також захист прав легального бізнесу - серед найважливіших завдань, які повинні вирішуватися владою. Мені було цікаво дізнатися про позитивні аспекти нової редакції Митного кодексу, який спрямований на підпис президентові України. Велике враження справив і Моніторинговий центр Держмитслужби", - зазначив Почух.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини