RU

Кабмін звільнив керівників Украероруху та Держрегуляторної служби

09.10.2019, 15:32
Кабмін звільнив керівників Украероруху та Держрегуляторної служби - Фото
Олексій Гончарук (Фото: прес-служба Кабміну)

Сьогодні, 9 жовтня, Кабінет міністрів України звільнив в.о. директора Украероруху Олександра Доценка і главу Державної регуляторної служби Ксенію Ляпіну. Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Він також додав, що уряд призначив дев'ять заступників міністрів і призначив в.о. держсекретаря.

Як написав у Facebook міністр економіки Тимофій Милованов, "настає нова ера в Державній регуляторної службі". Він підкреслив, що глибоко поважає Ксенію Ляпіну, яка фактично створила науку і процес держрегулювання в Україні, і вдячний їй за роботу. "Прийшов час переосмислити роль Державної регуляторної служби в Україні. Світ змінюється. Змінюється підхід до економіки, бізнесу, державної політики і, звичайно, регулювання", - написав Милованов.

Він зазначив, що нового главу ДРС виберуть на конкурсі серед тих, хто запропонує найсильнішу модель реформи служби.

"Тимчасово виконуючим обов'язки призначено Мірошниченка (Олег Мірошниченко - заступник голови ДРС. - Ред.)", - додав Милованов.

Доценко був призначений в.о. директора Украероруху в червні. Ляпіна очолювала ДРС із 9 січня 2015 року.

Украерорух - держпідприємство, яке обслуговує повітряний рух України. Засноване в 1992 році. Його діяльність регулює Міністерство інфраструктури України. Підприємство надає послуги з обслуговування польотів над Україною і ділянками Чорного і Азовського морів.

Державна регуляторна служба створена в грудні 2014 року в результаті реорганізації Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва. Діяльність регулюється Кабміном. ДРС займається питаннями державної регуляторної політики, питаннями нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи та дерегуляції господарської діяльності.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини