Кабмін заборонив експорт медичних масок, захисних окулярів і респіраторів

11.03.2020, 15:39
Кабмін заборонив експорт медичних масок, захисних окулярів і респіраторів - Фото
Фото: Made Nagi/EPA

Експорт товарів протиепідемічного призначення обмежено до 1 червня

Кабінет міністрів до 1 червня 2020 обмежив експорт товарів протиепідемічного призначення. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки та сільського господарства України Тарас Качка.

Заступник міністра повідомив, що забороні на експорт підлягають водонепроникний лабораторний костюм, рукавички з інших полімерних матеріалів, рукавички медичні нестерильні, рукавички з нітрила, халат ізоляційний медичний одноразовий, маски медичні, окуляри захисні, респіратор класу захисту не нижче FFP2.

За його словами, це обмеження викликано виключно заходами безпеки і запобігання поширенню на території України коронавірусу 2019 nCoV.

Міністерство економіки закликає не піддаватися паніці, не купувати і не використовувати без необхідності зазначені товари.

"Ми усвідомлюємо, що заходи безпеки можуть нести негативні економічні наслідки і сподіваємося, що спільними зусиллями подолаємо всі ризики і зможемо зняти цю заборону раніше встановленого терміну та мінімізувати негативний вплив на економіку і міжнародну торгівлю", - зазначив Качка.

Читайте також: Нам потрібно навчитися жити з коронавірусом. Поради Комаровського

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам