Кабмін виділив майже 3 млрд грн на допомогу з безробіття

10.06.2020, 17:20
Кабмін виділив майже 3 млрд грн на допомогу з безробіття - Фото
Фото: pixabay.com

Кабінет міністрів надав Фонду страхування на випадок безробіття додатково 2 млрд 972 млн грн для виплати допомоги з безробіття на безповоротній основі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

За рішенням уряду від 27 квітня було надано фінансову допомогу Фонду страхування на випадок безробіття в обсязі 1 млрд 277 млн ​​грн для виплати допомоги з безробіття. На сьогодні отримано фінансову допомогу в сумі 1 млрд 198 млн грн, що становить 94% передбачених обсягів. Це дозволило своєчасно виплачувати допомогу з безробіття за квітень-травень, відзначили в Мінекономіки.

За даними міністерства, на момент виділення фінансової допомоги чисельність одержувачів допомоги з безробіття перевищувала торішні показники на 43%. На сьогодні вже на 78% більше людей отримують допомогу з безробіття порівняно з минулим роком.

Станом на 10 червня вже прийнято 11 747 позитивних рішень про надання допомоги з часткового безробіття для виплати 117 474 працівникам. Статистика одержувачів тільки за минулий тиждень виросла майже на 15 000 чоловік. Підприємці подали 15 586 пакетів документів для отримання допомоги.


Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?