Кабмін узаконив Державну інспекцію містобудування

27.05.2020, 18:47
Кабмін узаконив Державну інспекцію містобудування - Фото
Олексій Чернишов (Фото: прес-служба Кабміну)

В Україні створено новий держорган замість скандальної ДАБІ

Кабінет міністрів прийняв постанову "Деякі питання функціонування органів архітектурно-будівельного контролю та нагляду", яка дозволяє Державній інспекції містобудування України почати виконувати свої функції і повноваження. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Прийнятий документ створює законодавчу основу для впровадження міжрегіональних територіальних органів Державної інспекції містобудування в якості юридичної особи публічного права.

"Прийнята постанова сприятиме подальшому виконанню заходів, пов'язаних із ліквідацією Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) та створенням Державної інспекції містобудування України. Держінспекція почне працювати з моменту заповнення штату мінімум на 30%", - зазначив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

  • 5 березня президент України Володимир Зеленський заявив, що чекає на ліквідацію ДАБІ в найближчі два тижні.
  • 13 березня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Кабмін створює замість ДАБІ три нових відомства: Державну сервісну службу містобудування, Державне агентство техрегулювання і Державну інспекцію містобудування. Детальніше  тут.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии