Кабмін створює стабілізаційний фонд на 200 млрд грн

24.03.2020, 09:49
Кабмін створює стабілізаційний фонд на 200 млрд грн - Фото
Денис Шмигаль (Фото: прес-служба Кабміну)

В Україні буде створений Стабілізаційний фонд на майже 200 млрд грн. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Прем'єр-міністр підкреслив, що у держави є ресурс на такі витрати. "Ми створюємо стабілізаційний фонд держави, його розмір буде близько 200 млрд гривень. Цього буде абсолютно достатньо, щоб забезпечити пенсіонерів, забезпечити тих, хто сьогодні буде потребувати допомоги через втрату роботи", - сказав Шмигаль.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Він також повідомив, що буде створена експертна стратегічна рада. Вона буде напрацьовувати рішення для найбільш м'якого проходження кризи і початку розвитку після її завершення.

  • Раніше прем'єр Шмигаль заявляв, що Україна стоїть на порозі кризи, яка викликана поширенням коронавірусу в світі. При цьому, за його словами, країна входить у кризу сильнішою, ніж в 2008-му.
  • Представники бізнесу вважають, що Україна не має достатніх фінансових резервів і тому, в разі додаткових карантинних обмежень і зупинки більшості підприємств, без держпрограми підтримки економіки країна зіткнеться з глибокою економічною кризою і важкими соціальними наслідками. Що пропонує бізнес-співтовариство читайте тут.

Читайте російською: Кабмин создает стабилизационный фонд на 200 млрд грн

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю