Кабмін спростив отримання субсидій. Кого торкнеться

21.10.2019, 11:04
Кабмін спростив отримання субсидій. Кого торкнеться - Фото
Юлія Соколовська (Фото: прес-служба Кабміну)

Уряд спростив отримання житлових субсидій військовим, дитячим будинкам сімейного типу та пенсіонерам

Кабінет Міністрів України на засіданні 20 жовтня ухвалив внесену Міністерством соціальної політики постанову про спрощення умов призначення житлових субсидій окремим категоріям населення. Про це в Facebook написала міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

"Напередодні нового опалювального сезону ми полегшуємо умови отримання субсидій тим категоріям населення, які раніше мали з цим проблеми", - написала Соколовська.

Вона уточнила, що постанова стосується: дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), військовослужбовців, громадян старше 60 років, які перебували у шлюбі і проживають в сільській місцевості, але зареєстровані за різними адресами.

Прийнята постанова надає право комісіям органів місцевого самоврядування призначати субсидію ДБСТ на понаднормову площу житла. Крім того, в дохід ДБСТ не враховуватиметься матеріальна допомога і стипендія дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також придбані ними транспортні засоби.

Для пенсіонерів у сільській місцевості при призначенні житлової субсидії не будуть враховуватися доходи одного з подружжя пенсійного віку, який зареєстрований за іншою адресою.

Для військовослужбовців субсидія буде призначатися без отримання інформації про сплату єдиного соціального внеску.

Соколовська також зазначила, що сім'ям, у яких є причіп, з дати випуску якого пройшло менше п'яти років, більше не будуть відмовляти в субсидії.

  • З 1 жовтня введено новий механізм фінансування житлових субсидій та виплату пільг на оплату комунальних послуг. При цьому порядок призначення виплат залишається майже незмінним. Детальніше тут >>>

Читайте російською: Кабмин упростил получение субсидий. Кого коснется

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами