RU

Кабмін спростив отримання доступних кредитів за програмою 5-7-9%. Що змінилося

29.12.2020, 14:19
Кабмін спростив отримання доступних кредитів за програмою 5-7-9%. Що змінилося - Фото
Фото: depositphotos.com

Кабінет міністрів прийняв постанову про внесення змін до державної програми "Доступні кредити 5-7-9%". Про це повідомляє пресслужба міністерства фінансів.

Згідно з рішенням уряду, програмою тепер можуть скористатися середні підприємства з річним доходом до 20 млн євро.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Також пом'якшуються умови кредитів: термін кредиту на фінансування оборотного капіталу збільшений до трьох років, відстрочка платежу з повернення кредиту збільшена до 12 місяців, зменшений перший внесок у реалізації інвестиційного проєкту – до 10% від суми кредиту для бізнесу, що діє і до 15% для стартапів.

Пом'якшені умови для рефінансування кредитів у частині забезпечення збереження фонду оплати праці – зменшення до 50%, чисельності персоналу – до 50%.

Для кредитів з фінансування оборотного капіталу встановлена ​​компенсація відсотків до 0% річних на період карантину та дії карантинних обмежень, а після їхнього скасування компенсація встановлюється на рівні 3% річних, а для кредитів рефінансування – 3% після 31 березня 2021 року.

Врегульовано питання можливості об'єднання державної підтримки за програмою 5-7-9% з державною підтримкою від місцевих держадміністрацій та органів самоврядування за програмами підтримки малого та середнього бізнесу, які фінансуються з місцевих бюджетів.

Станом на 28 грудня 2020 року кількість заявок на участь у держпрограмі 5-7-9% склала 58,3 тис. загальною сумою 69 млрд грн. За весь період дії програми підписано 7 158 кредитних договорів на суму 16,5 млрд грн, вказують у міністерства фінансів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини