RU

Кабмін розраховує на ПриватБанк як мінімум до 2024 року

24.12.2020, 10:44
Кабмін розраховує на ПриватБанк як мінімум до 2024 року - Фото
Приватбанк (Фото: depositphotos.com)

Кабінет міністрів прийняв розпорядження про основні напрямки діяльності ПриватБанку на 2020-2024 роки.

Розпорядження визначає основні напрямки діяльності ПриватБанку, які "забезпечать його належне функціонування і сприятимуть ефективному управлінню державним банком, захисту прав вкладників, кредиторів, держави як акціонера і стануть основою для розробки стратегії його подальшого розвитку".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У документі зазначається, що місія ПриватБанку полягає в наданні фінансових послуг високої якості, що забезпечить підтримку й посилення своєї позиції на ринку як провідного роздрібного банку України.

  • Рішення про націоналізацію ПриватБанку було схвалено 18 грудня 2017 року. 100% акцій найбільшого банку України перейшли у власність держави. Міжнародний валютний фонд підтримав таке рішення, зазначивши, що воно є важливим кроком в зусиллях української влади щодо збереження фінансової стабільності. Функції з управління корпоративними правами держави в держбанку здійснює Кабінет міністрів.
  • У 2018 році член наглядової ради ПриватБанку Енгін Акчакоча заявляв, що в питанні приватизації ПриватБанку потрібно розглядати можливість часткового продажу й розподілу банку на кілька частин.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини