RU

Кабмін розпорядився продати Нафтогазу нафтогазове родовище Юзівське

16.12.2020, 18:20
Кабмін розпорядився продати Нафтогазу нафтогазове родовище Юзівське - Фото
Фото: пресслужба Укргазвидобування

Кабінет міністрів прийняв розпорядження, яке дозволяє  НАК Нафтогаз України купити 100% у статутному капіталі компанії Надра Юзівська, що дасть можливість почати видобуток на Юзівському нафтогазовому родовищі. Про це повідомляє пресслужба уряду.

Згідно з рішенням уряду, суму угоди визначать її учасники. До оформлення угоди Антимонопольний комітет України повинен дати дозвіл на концентрацію.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Юзівська площа є однією з найбільших нафтогазових ділянок в Україні, проте роботи на ній не ведуться вже кілька років. У 2012 році для її освоєння було залучено інвестора – компанію Shell. Але вона вийшла з проєкту у зв'язку з російською агресією: Юзівська площа межує з окупованими територіями на Сході України.

Повторна спроба залучення інвестора проходила непрозоро, в результаті видобуток так і не почався.

Юзівське родовище розташоване в Дніпровсько-Донецькому нафтогазовому басейні на території Донецької та Харківської областей. За оцінками Надра України, потенціал Юзівського родовища перевищує 3 трлн куб.м. умовного палива, а базовий сценарій його розроблення передбачає вихід на щорічний видобуток у 10 млрд. куб.м, оптимістичний – у 20 млрд.куб.м.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини