RU

Кабмін продовжив на рік економічні санкції на російські товари

25.11.2020, 16:03
Кабмін продовжив на рік економічні санкції на російські товари - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Кабінет міністрів на засіданні 25 листопада схвалив зміни до постанови від 30 грудня 2015 року "Про заборону ввезення на митну територію України товарів з Російської Федерації".

Документом продовжується до 31 грудня 2021 року застосування пільгових ставок ввізного мита, встановлених Митним тарифом України (піднятих до рівня ставок режиму найбільшого сприяння СОТ) по відношенню до імпорту товарів, країною походження яких є РФ.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У пояснювальній записці зазначається, що Росія з 1 січня 2016 року в односторонньому порядку припинила дію Договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД щодо України, в зв'язку з чим до товарів українського походження застосовується ввізне мито в розмірі ставок Єдиного митного тарифу ЄАЕС.

Крім того, з серпня 2014 року на територію Росії заборонено ввезення сільськогосподарської продукції з України. Також з 1 червня 2019 введено дозвільну систему вивезення в Україну окремих товарів згідно затвердженого переліку.

"Зазначені дії з боку РФ завдають шкоди інтересам національної економічної безпеки, економічним інтересам України і законним інтересам суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності і містять ознаки дискримінаційних дій щодо України в сфері торгівлі", – йдеться в документі.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини