RU

Кабмін призначив нового заступника міністру Милованову

27.02.2020, 12:33
Кабмін призначив нового заступника міністру Милованову - Фото
Фото: Facebook Сергія Глущенка

Кабінет міністрів України від 26 лютого призначив Сергія Глущенка заступником міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. Про це в Facebook написав міністр економіки  Тимофій Милованов.

За його словами, разом з  Тарасом Висоцьким Глущенко відповідатиме за "координацію діяльності в напрямку агро". Докладний перелік повноважень Милованов пообіцяв опублікувати після його затвердження.

Сергій Глущенко народився 18 липня 1979 року в смт Райгородок Слов'янського району Донецької області. Отримав в Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана три вищі освіти: юридичну (правове регулювання економіки); економічну (облік і аудит в управлінні банками, викладач економіки); управлінську (менеджмент організацій).

Більше 10 років займався питаннями реформування відносин в різних сферах сільського господарства, системи безпеки харчової продукції, держконтролю, ліцензування та дозвільної системи. Спеціалізується також на питаннях дерегуляції та євроінтеграції.

Автор змін до законодавства, пов'язаних з поліпшенням бізнес-клімату, зменшенням регуляторних і адміністративних бар'єрів, євроінтеграцією. Має досвід підтримки аналогічних реформ в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Киргизії.

Майже 10 років працював на юридичних посадах в Міжнародній фінансовій корпорації (IFC), а також в проектах технічної допомоги Україні з боку ЄС.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини