Кабмін призначив держсекретаря Мінекономіки

03.03.2020, 18:01
Кабмін призначив держсекретаря Мінекономіки - Фото
Фото: прес-служба Мінекономіки

За підсумками відкритого конкурсу держсекретарем Мінекономіки призначили директора департаменту промислової політики міністерства

Кабінет Міністрів України призначив Олександра Черних на посаду державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Як повідомляє прес-служба Мінекономіки, рішення прийнято сьогодні на засіданні уряду.

Відзначається, що на цю посаду було проведено відкритий конкурс, п'ять кандидатів були допущені до співбесіди з міністром. За результатами співбесіди, міністр рекомендував кандидатуру Черних.

До компетенції держсекретаря Мінекономіки відноситься організація роботи апарату міністерства, планування роботи з персоналом, планування і контроль виконання апаратом задач, координація і контроль роботи дев'яти самостійних структурних підрозділів.

У Мінекономіки нагадують, у вересні 2019 року Кабмін призначив т.в.о. держсекретаря директора департаменту промислової політики міністерства Черних.

  • У вересні 2019 року Кабмін призначив на посаду державного секретаря Міністерства фінансів Костянтина Ващенка.
У Олександра Черних більше 18 років досвіду роботи в сфері навчання дорослих (викладацька діяльність), управління промисловим підприємством та оптимізації бізнес-процесів (хімічна галузь), державної служби. Кандидат економічних наук. У Мінекономіки працює з 2015 року.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих