Кабмін погодив часткову приватизацію Укргазбанку

11.12.2019, 11:42
Кабмін погодив часткову приватизацію Укргазбанку - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Кабінет міністрів дозволив укласти кредитну угоду між державним Укргазбанком та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) з групи Світового банку, яка передбачає можливість входження в капітал банку.

Згідно з розпорядженням уряду №1230-р від 20 листопада 2019 го, міністр фінансів Оксана Маркарова підпише угоду, зокрема, договір між акціонерами, договір про опціон на продаж акцій і договір про політику.

Мінфіну також доручено після укладення договору про опціон щорічно передбачати в проекті закону про держбюджет механізм фінансування витрат, необхідних в разі реалізації такого договору.

  • У листопаді рада директорів IFC схвалила кредит Укргазбанку в сумі 30 млн євро і терміном на п'ять років. Після закінченню цього терміну IFC зможе за бажанням конвертувати цю позику в 20% частку в капіталі Укргазбанку. Таким чином Укргазбанк стане першим державним банком України з міжнародним партнером. Переговори про цю угоду проводилися з 2017 року.
Держава володіє 94,94% акцій Укргазбанку. За розміром активів він займає четверте місце серед 77 діючих у країні банків.
Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса