RU

Кабмін підтримав виноробів: ціни на ігристе вино зростуть

14.01.2021, 11:39
Кабмін підтримав виноробів: ціни на ігристе вино зростуть - Фото
Ілюстративне фото: pixabay.com

Кабінет міністрів підвищив мінімальні ціни на українські ігристі вина. Відповідну постанову прийняли 13 січня на засіданні уряду.

Згідно з документом, мінімальна роздрібна ціна підвищується на українські вина ігристі і вина газовані, зброджені напої, вина (напої) ароматизовані ігристі (газовані) з 89 до 109 грн за пляшку 0,7-0,75 л (+20 грн). Також цією постановою впорядкували відповідно до Податкового кодексу опис цих виробів і їхні коди згідно з УКТЗЕД.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Зараз дуже важливо захистити внутрішній ринок вин від зовнішньої експансії і забезпечити споживача якісним українським продуктом виноробства", – зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко.

У Мінекономіки підкреслили, що головна проблема полягає в тому, що зараз на ринку відбувається маніпуляція назвами продукції і цінами, коли імпортований напій на основі вина продається за ціною ігристого вина. У такій ситуації українські виробники якісних ігристих вин опиняються в неконкурентній ситуації, а українські споживачі, введені в оману, купують неякісний імпортований напій замість справжнього ігристого вина.

"Національні виробники втратили 40% ринку ігристих вин, через що була загроза закриття українських виноробних заводів. Збільшення виробництва дасть можливість українським підприємствам відновити роботу, зберегти наявні та створити нові робочі місця", – підкреслив Петрашко.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини