Кабмін підтримав літакобудування: запроваджено пільговий режим для імпорту

10.12.2020, 12:38
Кабмін підтримав літакобудування: запроваджено пільговий режим для імпорту - Фото
Засідання Кабміну під час карантину (Фото: пресслужба КМУ)

Кабінет міністрів звільнив підприємства галузі літакобудування від сплати ввізного мита та податку на додану вартість (ПДВ). Відповідну постанову ухвалено 9 грудня, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Постанова розширює перелік товарів для імпорту в пільговому режимі на 75 позицій. Зокрема, мова йде про сировину, матеріали, комплектуючі, верстати, які не виробляються в Україні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Рішення про пільговий податковий режим є нашою відповіддю на звернення від представників галузі літакобудування", – зазначив міністр економіки Ігор Петрашко.

Серед підприємств, які звернулися до Мінекономіки: ТОВ "Науково-виробниче об'єднання "АВІА", ТОВ "Гідробест", ТОВ "Авіаремонтне підприємство "УРАРП", АТ "Дніпропетровський агрегатний завод", АТ "Мотор Січ", ДП "Івченко-Прогрес" .

Петрашко вважає, що податкові пільги дозволять підприємствам на вивільнені кошти впроваджувати нові технології, збільшувати обсяги виробництва, посилювати свою конкурентоспроможність.

"У свою чергу, це також вплине на збереження і збільшення робочих місць, виконання державних і міжнародних замовлень", – підкреслив міністр.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю