RU

Кабмін обмежив коло отримувачів житлових субсидій. Кого торкнулося

05.05.2021, 19:31
Кабмін обмежив коло отримувачів житлових субсидій. Кого торкнулося - Фото
Фото: depositphotos.com

Кабінет міністрів прийняв постанову, що обмежує коло домогосподарств, які мають право на отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідний документ опубліковано на урядовому порталі.

Згідно з постановою, право на субсидію втратили домогосподарства, де один із членів володіє транспортним засобом (окрім мопеда і причепа), з року випуску якого не пройшло п'ять років або володіє двома транспортними засобами, з року випуску яких не минуло 15 років.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Також субсидія не буде виплачуватися домогосподарствам, до складу яких входять особи, які досягли 18-річного віку, але не мають офіційних доходів або їх середньомісячний дохід менше розміру мінімальної заробітної плати. Винятки становлять сім'ї, де молоді люди навчаються за денною формою навчання, зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, знаходяться в місцях позбавлення волі, або отримували будь-які державні допомоги або соцдопомогу.

Позбудуться субсидії домогосподарства, члени яких перебували за кордоном сукупно понад 60 днів. Винятки: перебування за кордоном на навчанні, в службовому відрядженні, на лікуванні.

Кабмін виключив із числа отримувачів субсидій домогосподарства, в яких один із членів протягом 12 місяців перед зверненням за субсидією здійснював покупку на суму понад 50 тис грн, зокрема купував валюту, цінні папери, віртуальні активи, будматеріали.

Субсидія також не призначається домогосподарствам, якщо один із його членів є власником більше ніж одного житлового приміщення, крім житла, розташованого на тимчасово окупованих територіях.

Також право на субсидію втратять сім'ї, в разі, коли один із членів має депозит, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму.

Згідно з постановою Кабміну, призначення житлової субсидії можливе лише після подання нової заяви і подання декларації про доходи. Документи можна подавати з травня 2021 року.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини