RU

Кабмін надав ТЕС на вугіллі пріоритетну диспетчеризацію

23.06.2020, 13:25
Кабмін надав ТЕС на вугіллі пріоритетну диспетчеризацію - Фото
Бурштинська ТЕС

Кабінет міністрів надав тепловим станціям (ТЕС) на вугіллі пріоритетну диспетчеризацію виробленої ними електроенергії. Розпорядження  №702-р від 17 червня опубліковано на сайті Кабміну.

Згідно з документом, Міністерство енергетики має затвердити перелік ТЕС, що використовують вугілля для виробництва електроенергії і за якими буде здійснюватися пріоритетна диспетчеризація.

Крім того, Укренерго рекомендують "забезпечити пріоритетну диспетчеризацію встановлених генеруючих потужностей теплових електростанцій енергогенеруючих компаній, які не використовують природний газ як основний і резервний вид палива для виробництва електричної енергії".

Виняток становить газ, який використовується для технологічних потреб для підтримки стійкого горіння і виконання операцій з пуску/зупинки основного обладнання.

  • 12 червня Міненерго запропонувало вести заборону на використання ТЕС природного газу і мазуту як основного виду палива, щоб збільшити попит на вітчизняне вугілля і завантажити вугільні підприємства. Кабмін підтримав міністерство.
  • При цьому в Центренерго і Фонді держмайна, в управлінні якого зараз знаходиться держпідприємство, говорять про те, що перехід на вітчизняне вугілля економічно невигідний для компанії і призведе до зростання збитків. ФДМУ запропонував уряду ввести компенсацію, якщо він "змушує компанію купувати вугілля".

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини