RU

Кабмін наблизився до часткової приватизації Нафтогазу

21.10.2020, 18:40
Кабмін наблизився до часткової приватизації Нафтогазу - Фото
Фото: пресслужба Укргазвидобування

Кабінет міністрів затвердив політику власності щодо  НАК Нафтогаз України, що передбачає приватизацію міноритарного пакета акцій компанії на біржі.

Відповідну постанову прийняли на засіданні уряду в середу, 21 жовтня, за процедурою без обговорення, передає БізнесЦензор.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook:  головні бізнес новини

"У подальшій трансформації компанія забезпечить підготовку до проведення первинного публічного розміщення міноритарного пакету акцій компанії на одній із провідних фондових бірж, що дозволить державі отримати показник вартості бізнесу і ціну акцій", – сказано в документі.

Згідно із затвердженою політикою власності, метою збереження компанії у власності держави визначено забезпечення поставок природного газу споживачам України, досягнення країною енергетичної незалежності, завершення реформи ринку природного газу, ефективне представництво і захист інтересів країни на внутрішньому і міжнародних ринках, а також видобуток і транспортування газу, нафти та нафтопродуктів.

Під час досягнення встановлених цілей компанія повинна враховувати залежність населення від субсидій і його вразливість до коливань цін на газ, а також високий ризик неплатежів серед учасників ринку газу.

Наглядовій раді Нафтогазу також доручено у тримісячний термін подати на затвердження Кабміну стратегію компанії.

У такий же термін Мінекономіки має розробити і внести на розгляд уряду ключові показники ефективності діяльності наглядової ради Нафтогазу.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram:  тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини