RU

Кабмін збирається продати держрезиденції та бази відпочинку

05.03.2014, 14:24
Кабмін збирається продати держрезиденції та бази відпочинку - Фото
Олександр Шлапак
Кабінет міністрів України доручив всім міністерствам протягом двох місяців провести інвентаризацію державних резиденцій і баз відпочинку, щоб згодом виставити на продаж. Про це повідомив глава Мінфіну Олександр Шлапак, коментуючи заходи щодо економії держкоштів, прийняті сьогодні на засіданні уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Шлапак повідомив, що сьогодні прийнято чотири постанови, з яких ключова - про економію бюджетних ресурсів. "У цій постанові всім міністерствам і відомствам доручається провести інвентаризацію резиденцій, державних дач, баз відпочинку, будинків і так далі. Все це після інвентаризації, на яку дали два місяці, буде передано до Фонду державного майна для реалізації", - сказав він.

Постановою забороняється придбання автотранспорту, мобільних телефонів, ноутбуків, проведення ремонтів, оплата чартерних рейсів, розширення штату, заповнення вакантних посад і т.д.

В уряді і в обласних держадміністраціях введені обмеження за кількістю заступників міністрів і губернаторів: у міністра може бути один перший заступник і три заступники, у губернатора - три заступника, включаючи першого. "Постанова, за нашими підрахунками, дозволить заощадити 0,5 млрд.грн. Вже цього року", - сказав Шлапак.

Кабмін сьогодні скасував укази президента про збільшення чисельності співробітників Адміністрації президента на 65 осіб, РНБО - на 90. По іншим міністерствам і відомствам дискусія триває.

Також затверджено анонсовану раніше постанову про введення ліміту автомобілів: у міністерствах і держадміністраціях залишають по одному авто, "водії, на жаль, будуть скорочені", зазначив Шлапак. За його словами, в цілому продано буде близько 1500 авто, за які передбачається виручити не менше 40 млн.грн.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини