RU

Кабмін збільшив витрати на Януковича і лікування депутатів

29.11.2011, 15:55
Кабмін збільшив витрати на Януковича і лікування депутатів - Фото
e039d69140d3df5d3eb922d36d3ae799.jpg
Кабінет міністрів України збільшив обсяг видатків у 2011 році на керівний склад органів влади та лікування народних депутатів. Відповідне розпорядження уряду №1196-р датується 28 листопада 2011 року.

Документ передбачає перерозподіл видатків у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Державному управлінню справами на 2011 рік.

Зокрема, зазначеним розпорядженням збільшуються видатки розвитку на суму 1 млн.грн. за програмою "Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності президента України".

Також збільшено обсяг видатків за програмою "Обслуговування діяльності президента України, Адміністрації президента України та інших державних органів" на суму 6,1 млн.грн. (видатки споживання - 2,3 млн.грн., з них на оплату праці - 658,1 тис.грн., видатки розвитку - 3,7 млн.грн.).

За програмою "Фінансова підтримка санаторно-курортних установ Державного управління справами" витрати збільшуються на суму 612,7 тис.грн. (видатки споживання на оплату комунальних послуг та енергоносіїв).

На стаціонарне медичне обслуговування народних депутатів України та керівного складу органів державної влади витрати збільшуються на суму 3,99 млн.грн. (видатки розвитку).

Крім того на суму 6,2 млн.грн. збільшуються видатки за програмою "Поліклінічно-амбулаторне обслуговування, діагностика та лікування народних депутатів України та керівного складу органів державної влади" (видатки споживання на оплату комунальних послуг та енергоносіїв - 154,9 тис.грн., видатки розвитку - 6 млн.грн.).

Витрати на виплату держпремій зменшено на суму 800 тис.грн., на надання науково-медичної та консультативної підтримки розвитку місцевого самоврядування на 661 тис.грн., на підготовку наукових кадрів з питань стратегічних проблем внутрішньої і зовнішньої політики на 324 тис.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини