Кабмін виділив на "швидку допомогу" 323 млн.грн.

06.03.2012, 10:57
Кабмін виділив на
1f83059811a65013e345f9c5fabc4eec.jpg

Затверджено Порядок та умови надання субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на придбання медикаментів для швидкої медичної допомоги

Кабінет міністрів України виділив на забезпечення швидкої медичної допомоги необхідними медикаментами для надання належної та своєчасної допомоги населенню 323,1 млн.грн. Відповідна постанова "Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медикаментів для швидкої медичної допомоги" оприлюднена на сайті Кабміну.

Як повідомляє прес-служба уряду, встановлено, що головним розпорядником субвенції є Міністерство охорони здоров'я, а перерахуванням коштів займається Держказначейство. Щомісяця розпорядники бюджетної фінансової допомоги представляють у міністерство інформацію про її використання та стан забезпечення медикаментами швидкої медичної допомоги. Після цього Міністерство охорони здоров'я узагальнює інформацію й передає її Мінфіну. Казначейство також щомісяця інформує Міністерство фінансів про обсяги перерахованих субвенцій.

Таким чином, порядок має прості й прозорі правила та процедури й не має ризиків вчинення корупційних схем. Це особливо актуально, адже забезпеченість пунктів швидкої допомоги - обов'язкова умова, зазначили в Кабміні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации