RU

Кабмін створив Національну громадську телерадіокомпанію

07.11.2014, 18:32
Кабмін створив Національну громадську телерадіокомпанію - Фото
8bf2d9e8643a8208eb33d18fc6d377b7.jpg
Кабінет Міністрів України прийняв рішення про створення публічного акціонерного товариства Національна громадська телерадіокомпанія України. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Згідно з постановою, 100% ПАТ "Національна громадська телерадіокомпанія України" належить державі, а управляє новою компанією Державний комітет телебачення і радіомовлення.

Статутний капітал товариства буде сформований за рахунок майна Національної телекомпанії, Національної радіокомпанії, Державної телерадіокомпанії "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення", Державної телерадіокомпанії "Культура", обласних державних телерадіокомпаній, Державної телерадіомовної компанії "Крим", державних організацій "Київська державна регіональна телерадіокомпанія","Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія", Криворізька регіональна державна телерадіокомпанія "Криворіжжя","Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія "Сіверська" та Української студії телевізійних фільмів "Укртелефільм". Всі вони ліквідуються.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини