RU

Кабмін спростив реєстрацію транспортних засобів

03.07.2012, 12:49
Кабмін спростив реєстрацію транспортних засобів - Фото
a4d5f9b75d86b2e55419a8490131eb42.jpg
Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, документ передбачає: скасування обов'язкового дослідження транспортних засобів під час проведення їх державної реєстрації (перереєстрації) або зняття з обліку, збереження номерного знака за транспортним засобом при перереєстрації його на іншого власника в межах одного регіону, а також ще кілька моментів, які суттєво спрощують процес реєстрації транспортних засобів.

Постанова також передбачає спрощення існуючої процедури державної реєстрації транспортних засобів, зокрема в частині скасування обов'язкового дослідження транспортних засобів під час проведення їх державної реєстрації (перереєстрації) або зняття з обліку, а також обов'язкового пред'явлення транспортного засобу при перереєстрації у зв'язку зі зміною місця проживання власника та при відновленні втрачених або зіпсованих документів.

Крім того, постановою також передбачена можливість прямої перереєстрації транспортного засобу з одного власника на іншого при його відчуженні, а також проведення добровільного експертного дослідження транспортного засобу виключно за письмовою вимогою власника.

Власники транспортних засобів можуть зареєструвати або перереєструвати їх незалежно від місця своєї реєстрації чи проживання або регіону реєстрації транспортного засобу. Також проектом постанови Кабінету Міністрів передбачено можливість збереження за бажанням власника номерного знака за транспортним засобом при перереєстрації на іншого власника в межах одного регіону.

Проект регулює порядок державної реєстрації самостійно зібраних транспортних засобів, а також приводить у відповідність до статті 34 Закону "Про дорожній рух" в частині виключення відмови у проведенні державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів у разі, корду у їх власників або уповноважених на їх використання осіб є заборгованість зі сплати штрафних санкцій за порушення правил, норм і стандартів у сфері безпеки дорожнього руху.

Правоохоронці прогнозують, що прийняття акта дозволить спростити процедуру державної реєстрації транспортних засобів та зменшить кількість скарг з боку громадян на роботу реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державтоінспекції МВС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини