RU

Кабмін сьогодні планує підвищити пенсії на 45 грн.

28.03.2012, 12:20
Кабмін сьогодні планує підвищити пенсії на 45 грн. - Фото
Сергій Тігіпко
На сьогоднішньому засіданні Кабінет Міністрів ухвалить рішення про підвищення пенсій на 45 гривень для п'яти мільйонів пенсіонерів. Про це сказав журналістам на брифінгу віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

"Яке рішення буде прийнято сьогодні? За інформацією Державної служби статистики середня зарплата за минулий рік склала 2633 грн. або зросла, порівняно з 2010 роком, на 17,6 грн. Відповідно, зростання середньої зарплати складе 3,52%. Ось на цей відсоток ми збільшимо пенсії для всіх пенсіонерів, у яких вони не перераховувалися протягом року ", - зазначив Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Віце-прем'єр підкреслив, що це підвищення торкнеться 5 мільйонів пенсіонерів. "В середньому таке зростання становитиме 45 грн. на одну людину", - сказав Тігіпко.

Він додав, що проект рішення про підвищення пенсій завізовано усіма профільними міністерствами, тому він не сумнівається в його прийнятті.

Реалізація постанови "Про підвищення розмірів пенсій у зв'язку із зростанням середньомісячної заробітної плати штатного працівника в Україні" вимагатиме за 10 місяців 2012 року 2 млрд. грн., передбачених у бюджеті Пенсійного фонду.

Нагадаємо, Законом "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" передбачено щорічне підвищення трудових пенсій у зв'язку із зростанням середньомісячної заробітної плати в Україні порівняно з попереднім роком. Зокрема, визначено, що пенсії підвищуються на коефіцієнт, що дорівнює не менше 20% темпу зростання заробітної плати в Україні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини