RU

Кабмін схвалив Держпрограму розвитку економіки

27.02.2013, 13:21
Кабмін схвалив Держпрограму розвитку економіки - Фото
Микола Азаров (фото - kmu.gov.ua)

Кабінет міністрів України схвалив Державну програму активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, але обіцяє доопрацювати її протягом тижня. Про це в ході сьогоднішнього засідання сказав прем'єр-міністр України Микола Азаров.

За підсумками озвучених сьогодні доповідей і пропозицій, Азаров запропонував уряду доопрацювати програму. "Я пропоную прийняти і в робочому порядку доопрацювати під керівництвом прем'єр-міністра протягом тижня програму, і випустити її на наступному тижні", - сказав Азаров.

Нагадаємо, прем'єр-міністр сьогодні повідомив, що Програма активізації економічного розвитку розрахована на 380 млрд.грн. За словами Азарова, фінансовий ресурс реалізації Програми активізації економічного зростання є безпрецедентним в сучасній українській історії.

У результаті її реалізації планується отримати приріст ВВП не менш ніж на 3% щорічно. Передбачається, що зростання виробництва в машинобудуванні становитиме 6% в 2014 році, IT-сектор за прогнозами має зрости на 35%, металургійне виробництво на 1,5% вже в поточному році, а хімічне виробництво на 1,8%. Передбачається наростити обсяги експортно орієнтованої продукції приблизно на $3 млрд. в 2013 році.

В уряді зазначали, що одна з головних цілей програми - оперативне складання переліку антикризових заходів, покликаних стабілізувати ситуацію в економіці. Один з головних пріоритетів - пошук додаткових джерел наповнення держбюджету. У числі ініціатив - зниження податку на ФОП, ревізія податкових пільг, збільшення ставок ввізних мит та акцизів, легалізація зарплат тощо.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини