RU

Кабмін рекомендує Криму встановити плату за землю для ЧФ Росії

17.11.2011, 17:41
Кабмін рекомендує Криму встановити плату за землю для ЧФ Росії - Фото
03ee7ec7e0c4702b0dd12026cb1e6f83.jpg
Кабінет міністрів України рекомендував органам місцевого самоврядування АР Крим встановити Чорноморському флоту Російської Федерації на 2013 рік орендну плату за користування земельними ділянками в розмірі 3% від їх нормативно-грошової оцінки, а з 2014 року підвищити її до 4%. Відповідна постанова N1172 датована 16 листопада.

"Рекомендувати відповідним органам місцевого самоврядування провести в установленому законом порядку нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які використовуються Чорноморським флотом Російської Федерації на території України, і встановити розмір орендної плати за користування такими земельними ділянками на рівні 3% їх нормативної грошової оцінки на 2013 рік і 4% для розрахунку на 2014 і наступні роки ", - сказано в тексті документа.

Державному агентству земельних ресурсів, Міністерству закордонних справ, Міністерству оборони, Фонду державного майна доручено завершити до 2013 року узгодження документів з інвентаризації та нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які використовуються Чорноморським флотом Російської Федерації на території України.

Нагадаємо, що 27 квітня 2010 року Верховна Рада ратифікувала угоду, згідно з якою термін оренди військово-морської бази в Севастополі для ЧФ РФ продовжується на 25 років після завершення дії попередньої угоди, тобто до 2042 року. При цьому збільшується орендна плата за базування флоту в Севастополі на величину дисконту до формульної ціни російського газу для України. Сторони домовилися, що дисконт складе 30% від формульної ціни газу, але не більше $100 за тисячу кубометрів газу.

За наявними даними, перебування флоту в Криму обходиться Росії в $98 млн. в рік. Президент Росії Дмитро Медведєв називав орендну плату за базування Чорноморського флоту РФ в Севастополі високою, але не позамежною.

Раніше російські чиновники прогнозували, що умови й орендна плата за перебування флоту на українській території можуть змінитися після 2017 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини