RU

Кабмін пропонує ввести нові тендерні умови при держзакупівлях

23.08.2012, 14:10
Кабмін пропонує ввести нові тендерні умови при держзакупівлях - Фото
8c944b0867374fcdd2210337fed9b266.jpg
Кабінет міністрів ухвалив рішення про внесення змін до Закону "Про здійснення державних закупівель". Відповідний проект закону прийнято на засіданні уряду 22 серпня.

Як повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі, зміни в закон вносяться на виконання доручення президента України, яким визначено необхідність забезпечення запровадження тимчасового (на строк до трьох років) включення в конкурсні умови державних закупівель умов про наявність в учасників таких закупівель власних виробничих потужностей або сервісу на території України.

Законопроектом пропонується включити до переліку кваліфікаційних критеріїв, встановлених частиною другою статті 16 Закону "Про здійснення державних закупівель", вищевказані умови, при цьому передбачено, що ця норма діє тимчасово до 31.12.2015 року.

"Прийняття законопроекту сприятиме вдосконаленню законодавства у сфері державних закупівель, в частині підтримки вітчизняного виробника при здійсненні процедури державних закупівель", - сказано в повідомленні Мінекономіки.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини