RU

Кабмін пропонує спростити процедури отримання ліцензій

05.01.2012, 12:30
Кабмін пропонує спростити процедури отримання ліцензій - Фото
Андрій Клюєв каже, що відкрити бізнес буде простіше
Визначення критеріїв ліцензування та більш чітких процедур дозволить зробити механізм отримання ліцензій підприємцями більш прозорим, а процес відкриття бізнесу - простішим. Про це в коментарі журналістам заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, коментуючи внесення до Верховної Ради відповідного урядового законопроекту.

Як повідомляє прес-служба першого віце-прем'єра, Клюєв зазначив, що планується спростити і уніфікувати принципи та процедури отримання ліцензій та їх копій.

Документ також пропонує децентралізувати функції органів ліцензування, що має скоротити терміни отримання ліцензій, зазначив Клюєв. Пропонується встановити, що ліцензії на частину видів діяльності зможуть видавати не тільки центральні органи виконавчої влади, а й їх територіальні органи, повідомив перший заступник керівника уряду.

Він також заявив, що пропонується скасувати плату за видачу копій ліцензій - органи ліцензування повинні їх видавати безкоштовно.

Законопроект пропонує визначити 40 видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до норм базового закону про ліцензування, і 16 видів діяльності - відповідно до спеціальних законів, повідомив перший віце-прем'єр-міністр.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини