RU

Кабмін не виконає соціальні ініціативи Януковича, - експерт

18.04.2012, 10:16
Кабмін не виконає соціальні ініціативи Януковича, - експерт - Фото
Фото: Прес-служба президента
"Я впевнений, що ці обіцянки не будуть виконані ... Не буде 6 млрд. повернення вкладів, не буде такої суми, технічно це не буде виконано. Не буде зібрано 33 млрд. за рахунок чистих доходів, своєчасно отриманих, не в грудні місяці, не в листопаді, коли збільшуються імпортні надходження, а в травні. Тобто, ми отримаємо картину, коли уряду дозволено мати ще 33 млрд., а витратити їх за призначенням воно просто не встигне. А, можливо, і не захоче ", - заявив президент Центру ринкових реформ, екс-міністр економіки Володимир Лановий в ефірі  5 каналу.

"Два роки країна жила за рахунок того, що уряд забирав якомога більше грошей, прибутку у громадян і у підприємців, запозичило величезні кошти за кордоном і на внутрішньому ринку, банки не кредитували виробництво. В цьому році ми отримали результат - сповільнюється економіка, немає доходів, і навіть на соціальні ініціативи президента, під вибори, вони мізерні, вони дають 3-4% нашим людям. Але вони згадали дуже пізно й грошей під це немає ", - додав він.

"Восени буде ще гірше, бо закінчаться новобудови, гігантоманія закінчиться, гроші закінчаться, робітники будуть звільнятися. Я, на жаль, думаю, що восени, після виборів, можливо - до виборів, будуть адміністративно утримувати ціни на ЖКГ і на продукти харчування, впаде курс гривні. Ми це відчуємо", - сказав Лановий.

Нагадаємо, Верховна Рада України затвердила зміни в цілому до державного бюджету, запропоновані Кабінетом міністрів. За відповідний законопроект N10317 про зміни до держбюджету-2012 проголосувала 271 картка народного депутата.

Зміни до держбюджету-2012 розроблені у зв'язку з проголошеними раніше новими соціальними ініціативами президента України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини